WEEKENDOWE WARSZTATY EDUKACYJNE – 19-20 WRZEŚNIA

Czy wiesz jak wygląda prywatne życie zwierząt, które możesz spotkać w lesie? Dlaczego należy szczególnie dbać o owady zapylające? Dlaczego ryby żyją w wodzie? Odpowiedzi na te pytania znajdą uczestnicy weekendowych kameralnych i kreatywnych warsztatów w TOEE. Oto plan na najbliższą sobotę i niedzielę (19 i 20 września)

CIEKAWOSTKI Z ŻYCIA ZWIERZĄT LEŚNYCH 
godz. 10:00  
Wiek uczestników 4+, liczba uczestników – maksimum 20 osób
Instruktor: Wojciech Buczek

POZNAJ NIETYPOWE OWADY
godz. 12:00 
Wiek uczestników 4+, liczba uczestników – maksimum 20 osób
Instruktor: Wojciech Buczek

DLACZEGO RYBY ŻYJĄ W WODZIE? 
godz. 14:00 
Wiek uczestników 4+, liczba uczestników – maksimum 20 osób
Instruktor: Wojciech Buczek

Przypominamy, że w sobotę (19 września) odbędzie się RYKOWISKO W TOEE, które poprowadzi instruktor dr Tadeusz Leśnik.

W programie:

godz. 17.00 – 18.00 prezentacja rykowiska i zrzutów poroży jelenia w Sali Ekosystemów oraz wystawy „Jeleń w malarstwie, rysunku i fotografii” 

godz. 18.00 – 20.00 nasłuchiwanie rykowiska jeleni na terenie Rezerwatu Przyrody „Jezioro Świdwie” i jego otuliny z tarasu widokowego Ośrodka

godz.  20.00 – 21.00 wspólne ognisko po zachodzie słońca (przy sprzyjającej pogodzie). Prowiant ogniskowy uczestnicy spotkania organizują we własnym zakresie.

Bilet wstępu na całe wydarzenie kosztuje 15 zł (osoby dorosłe) i 10 zł (bilet ulgowy). Liczba miejsc ograniczona do 25 osób! 

Szczegółowe informacje oraz zapisy zarówno na weekendowe warsztaty, jak i na sobotnie wydarzenie, pod numerem telefonu 91 318 0120. Wszystkich odwiedzających TOEE obowiązywać będzie nowy regulamin, w którym określone zostały szczegółowe wytyczne sanitarne. Serdecznie zapraszamy! 

Fot. Tomasz Łój