WARSZTATY OKOLICZNOŚCIOWE DLA RODZIN Z DZIEĆMI

Jeżeli szukacie pomysłu na zorganizowanie wyjątkowego dnia dla swojego dziecka i jego przyjaciół to serdecznie zapraszamy do udziału w WARSZTATACH OKOLICZNOŚCIOWYCH DLA RODZIN Z DZIEĆMI. Z myślą o specjalnych okazjach do świętowania instruktorzy z Transgranicznego Ośrodka Edukacji Ekologicznej w Zalesiu przygotowali tematyczne warsztaty łączące naukę z dobrą zabawą.

Zapewniamy: warsztaty dotyczące ekologii, przyrody oraz nauk ścisłych adresowane do konkretnych grup wiekowych, prowadzone przez instruktorów TOEE; salę z niezbędnym wyposażeniem pokazowo-warsztatowym; możliwość zwiedzania ekspozycji TOEE wraz z instruktorem; przestrzeń dla zorganizowania słodkiego poczęstunku (TOEE nie zapewnia poczęstunku, umożliwia jednak wniesienie własnego prowiantu w wyznaczone miejsce).

Termin: piątek (popołudnie), sobota oraz niedziela. Uczestnicy powyżej 6 roku życia. Maksymalna liczba uczestników to 15 osób. Warsztaty płatne.

Szczegółowe informacje oraz zapisy pod numerem telefonu 91 318 0120. Wszystkich odwiedzających TOEE obowiązywać będzie nowy regulamin, w którym określone zostały szczegółowe wytyczne sanitarne. Serdecznie zapraszamy! 

Foto. Tomasz Łój