KONCERT MIS I GONGÓW TYBETAŃSKICH W TOEE

Koncerty z wykorzystaniem mis i gongów są jedną z form muzykoterapii, która bazuje na leczniczym wpływie dźwięku na organizm człowieka.

Nasz organizm w ok. 80% składa się z wody, w której bardzo dobrze rozchodzi się właśnie fala dźwiękowa. Wibracje, które emitują takie instrumenty jak gongi i misy, wprowadzają w rezonans każdą cząsteczkę naszego ciała, głęboko do poziomu komórkowego, a nawet DNA. Pomaga to harmonizować system energetyczny, synchronizować półkule mózgowe i podwyższać wibracje, dając odczucie głębokiego relaksu i wyciszenia.

Współczesna nauka potwierdza, iż kąpiele w uzdrawiających częstotliwościach mis i gongów przyspieszają proces zdrowienia zaburzeń psychosomatycznych, depresji, nerwic, poprawiają koncentrację, pobudzają kreatywność i pamięć, energetyzują, harmonizują pracę serca, wpływają na poprawę krążenia krwi, ułatwiają usuwanie toksyn z organizmu oraz przyspieszają regenerację tkanek. Są one uzupełnieniem praktycznie każdej innej metody leczniczej.

Koncert odbywa się w pozycji leżącej, na matach, przy czym stopy, na których znajduje się najwięcej receptorów, powinny być skierowane w stronę źródła dźwięku.

Zaleca się dobrze nawodnić organizm przed koncertem, przynieść ze sobą matę, kocyk i podusię. Prosimy o przybycie ok.15 min przed wydarzeniem.W przypadku sprzyjającej pogody koncert odbędzie się w plenerze.
Nie zaleca się koncertów osobom z rozrusznikiem serca oraz osobom na lekach psychotropowych i kobietom w ciąży.

Prowadząca – Sandra Dąbrowska.

Zapraszamy na spotkanie, które zabierze Cię w inne wymiary i odmienne stany świadomości…

Transgraniczny Ośrodek Edukacji Ekologicznej w Zalesiu
09 września 2023
Godz. 09:30
Cena: 60 zł
Ilość osób: 15