RODZINNE WARSZTATY Z ASTRONOMII

UWAGA! Na spotkanie 9.11 brak wolnych miejsc. Zapraszamy na kolejne spotkania, na które zapisy ruszą po 20.10 (na zajęcia 16.11).

Transgraniczny Ośrodek Edukacji Ekologicznej w Zalesiu oraz Logos Adam Kalicki zapraszają na WARSZTATY RODZINNE Z ASTRONOMII. Młodsi i starsi będą mieli okazję zagłębić wiedzę dotyczącą Wszechświata: zarówno naszej najbliższej okolicy – czyli to co wokół Ziemi i to co na ziemskim niebie, jak i tych dalszych rejonów – czyli to co poza naszą galaktyką Drogą Mleczną i w jej okolicy. To wspaniała okazja by w sposób kreatywny, łącząc zabawę z nauką, spędzić razem rodzinny czas. Autorskie spotkania poprowadzi fizyczka Gracjana Kalicka, kierowniczka Transgranicznego Ośrodka Edukacji Ekologicznej w Zalesiu. 
Zajęcia odbywać się będą w soboty (o godz. 13:00) i będą trwały 1,5 godziny. Terminy poszczególnych warsztatów to: 9 i 16 listopada, 7 i 14 grudnia oraz 11 stycznia 2020 roku. Na każde z nich będą obowiązywały osobne zapisy, o których będziemy przypominać na stronie www.toee.pl oraz na Facebooku TOEE. Warsztaty płatne. 
Pierwsze zajęcia odbędą się 9 listopada 2019 roku (sobota) w Transgranicznym Ośrodku Edukacji Ekologicznej w Zalesiu. Tematy pierwszego spotkanie będzie: „Jesień na niebie”
Na zgłoszenia czekamy do 20 października pod adresem gracja_kal@o2.pl W temacie maila prosimy wpisać: Warsztaty rodzinne z astronomii. W celu uzyskania więcej informacji prosimy o kontakt mailowy. 
WARSZTATY RODZINNE Z ASTRONOMII to zajęcia skierowane do rodzin z dziećmi (brak ograniczeń wiekowych).