Kadra

Kadrę Transgranicznego Ośrodka Edukacji Ekologicznej stanowią wysoko wykwalifikowani pracownicy.  W ośrodku mamy ekspertów od  świata roślin, zajęć terenowych czy ochrony środowiska, jak i również od zajęć laboratoryjnych.  Instruktorzy posiadają  duże doświadczenie w prowadzeniu zajęć z nauk przyrodniczych na wszystkich szczeblach edukacji,  długoletni staż pracy z młodzieżą na wystawach interaktywnych w całej Polsce.

Doktor Tadeusz Leśnik, wykładowca Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego, odpowiedzialny jest za zajęcia terenowe z młodzieżą. Posiada on duże doświadczenie w prowadzeniu zajęć przyrodniczych na wszystkich szczeblach edukacji. Gracjana Kalicka, fizyk, kierowniczka ośrodka, zajmuje się astronomią i opiekuje się pracownią pod gołym niebem. Bartosz Klepacki oraz Adam Kalicki fizycy, kierują Salą Suchą i Laboratorium. Za sobą mają długoletni staż pracy z młodzieżą na wystawach interaktywnych w całej Polsce.
Agnieszka Plucińska, specjalistka od ochrony środowiska. Uczestniczyła w licznych stażach międzynarodowych. Asia Siwak, studenka trzeciego roku Pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej, wspomaga instruktorów podczas odwiedzin najmłodszych uczestników warsztatów edukacyjnych.
Anna Ryl – dyrektor zarządzający Transgranicznym Ośodkiem Edukacjii Ekologicznej, który funkcjonuje w strukturze organizacyjnej Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach

Kreatywność, odpowiedzialność i chęć przekazania wiedzy w sposób nieszablonowy to cechy, które charakteryzują wszystkich naszych instruktorów.